Pokoje Gościnne Bedroom

Łeba - atrakcje dla dzieci

Utworzono: 30-04-2020

Łeba to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Wakacje nad morzem spędzone w Łebie będą z pewnością gratką dla całej rodziny - zarówno dzieci, jak i rodziców. Jeżeli zastanawiacie się co warto zobaczyć, jakie atrakcje dla rodzin z dziećmi są w okolicy i co robić, gdy już leżenie na plaży się znudzi - zapraszamy do lektury.

PARK DINOZAURÓW

Co to takiego? Łeba Park, czy też inaczej Park Dinozaurów to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez naszych turystów. Na malowniczej trasie prowadzonej przez obszar prawie 20ha znajdziecie trójwymiarowe dinozaury w ich naturalnej skali - naprawdę robią wrażenie. Jest to niesamowita przygoda zarówno dla dzieci jak i rodziców. Na terenie Parku, oprócz ogromnych dinozaurów znajdziecie też inne atrakcje - takie jak rowery wodne, małpi gaj i zamek strachu. Zdecydowanie polecamy się tam wybrać.

Gdzie się znajduje? 15 minut spacerem od naszych pokoi, adres: ul. Kolonijna 24, Nowęcin k. Łeby

Cennik? Bilet normalny 85 zł, bilet ulgowy 65 zł, dzieci do lat 4 wstęp wolny.

SEA PARK

Co to takiego? Sea park, czyli największe fokarium w Polsce, gdzie można zobaczyć na żywo foki szare, foki uchatki, kotiki południowoamerykańskie oraz uchatki kalifornijskie. W trakcie wakacji kilka razy dziennie odbywają się treningi oraz karmienie, podczas których można obejrzeć podwodną zabawę tych morskich pływaków. Znajdziecie tam również dużo ciekawostek dla małych odkrywców - replikę szwedzkiego galeonu, park miniatur latarni morskich, wolierę przechodnią zamieszkana przez ptaki strefy przybrzeżnej Morza Bałtyckiego oraz park makiet zwierząt morskich. I wiele, wiele innych!

Gdzie się znajduje? 10 minut jazdy samochodem od naszych pokoi, adres: ul. Foki 1, Sarbsk

Cennik? Bilet normalny 59 zł, bilet ulgowy 49 zł, dzieci do lat 4 - 1 zł (podane ceny obowiązują w sezonie wysokim lipiec/sierpień - poza sezonem ceny przedstawione są na stronie Sea Parku).

LABIRYNYT PARK

Co to takiego? Naturalny labirynt, jeden z największych w Polsce, o powierzchni pięciu tysięcy metrów kwadratowych. Atrakcja zarówno dla dzieci i rodziców, w końcu kto nie chciałby się pobawić w chowanego w takim labiryncie i niczym postać z filmu akcji szukać drogi do wyjścia z żywego, zielonego korytarza? 

Gdzie się znajduje? 18 minut spacerem od naszych pokoi, ul. Wspólna, Łeba

Cennik? Bilet normalny 25 zł, bilet ulgowy 18 zł, dzieci do lat 4 wstęp wolny. 

POWER PARK 

Co to takiego? Tory gokartowe, sześć tras w parku linowym, tor quadowy, strzelnica. Idealne miejsce dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Trasy parku linowego uzależnione są od wzrostu uczestników - na najłatwiejszą mogą wchodzić dzieci już od ok. 110 cm wzrostu. Dla maluchów na terenie Power Parku znajduje się plac zabaw.

Gdzie się znajduje? 5 minut samochodem od naszych pokoi, ul. Nadmorska 27, Łeba

Cennik? Zróżnicowany w zależności od wybranej atrakcji.

REJS STATKIEM

Co to takiego? Na pewno świetne przeżycie dla całej rodziny - rejs statkiem po pełnym morzu. W porcie można znaleźć kilka statków, wsiąść na jeden z nich i przez chwilę poczuć się jak prawdziwy pirat. Szczególnie polecamy kurs statkiem wypływającym na zachód słońca.

Gdzie się znajduje? 15 minut spacerem od naszych pokoi, ul. Abrahama - port w Łebie

Cennik? Bilety normalne od 30 zł, bilety ulgowe od 20 zł

RUCHOME WYDMY

O tym jak zorganizować wycieczkę na ruchome wydmy, trasie, cennikach biletów zapraszamy do osobnego artykułu "Jak dojechać na wydmy w Łebie" :)

Przejdź do góry strony